top of page
Modern Architecture

 Beton Uygulamaları için Yeni Çözümler...

   Dünya standartlarına uygun, hafif beton ürünlerinin geliştirilmesinde önemli çalışmalar yaparak, ihtiyaç olan köpük beton, köpük beton katkıları ve hafif beton üretim makineleri geliştirilmiştir. Yapı sektöründeki maliyet ve enerji giderlerini düşürmek amacı ile hafif beton şap ve sıvası, hafif beton makineleri, beton kimyasalları, ısı yalıtım ve su yalıtımı ürünleri, prekast ve izolasyonlu hazır duvar panelleri ile yapı sektörüne hizmet vermekteyiz.
 

   Ürünlerimiz Dünya pazarında yerini almış, bir çok ülkede güvenle kullanılmaktadır. Artra İnşaat.

Kristal Tuz

   Firmamız 30 yıllık deneyimi ile yapı sektörünün ihtiyaç olan, hafif yapı elemanlarının üretimi için katkılar, alçı katkıları ve ürünleri, ısı yalıtımlı sıva katkıları, beton katkıları ve su yalıtım ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

 

   Firmamız yeni ürünler üzerinde çalışmalar yaparak İnşaat sektöründe kullanılan yapı malzemelerini ve yapı kimyasallarını yapı sektörüne kazandırıyoruz. Kalite bilinci sorumluluğu ile yapı sektöründe önemli hizmetler verdiğimizin inancındayız.
 

   Dünyada, yüz yılın buluşu olarak tanımlanan hücresel hafif beton ve alçı yapı elemanları, bir çok ülkede, yapı sektöründe kullanılmaktadır. Amaç, yapı yüklerinin azaltılması, Maliyetlerin düşürülmesi ve enerji sarfiyatının azaltılmasıdır.

Araştırma ve Geliştirme Odaklı...

bottom of page