eng log
 log1

HAFİF BETON SİSTEMLERİ

YANGIN SÖNDÜRÜCÜ ÜRÜNLER

 
proteks
 Yangın söndürme köpük  Yanmazlık sağlayan sıvı      

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

PROTECS Sürülen yüzeye yanmazlık özelliği kazandıran, Ekolojik sisteme zarar vermeyen, organik maddelerden oluşan, suyla karıştırılarak kullanılmak üzere üretilmiş üründür.

PROTECS çevre dostu bir yangın söndürücü olup, Yangınlarda yüksek soğutucu etkisinden dolayı yanma ısısı na karşı ekolojik yaşamı korumakta ve dumanın çoğalmasını azaltmaktadır.
etkili söndürme gücüne sahiptir, söndürülen yer tekrar alev almaz.

PROTECS sıvısı sürülen yere yanmazlık özelliği kazandırır. ahşap, kağıt, pamuklu gibi erken yanıcı maddelerin yüzeyine sürüldüğünde yangın esnasında yanmazlık özelliği kazandırır, alev almaz. PROTECS içeriğindeki aktif maddeler sayesinde iyi bir ısı yalıtımı sağlayarak ortamın yanmaya başlayacak ısıya ulaşmasına engel olur. bu etkiden dolayı uygulandığı yer asla alev almaz. bitkilere uygulandığında yangın esnasında bitkiyi yüksek ısıdan korur yanmasını önler. bitki yapraklarına yapışan PROTECS suyu yağmur suyu ile bitki üzerinde temizlenir. PROTECS sıvısı bitkiye zarar vermez bitkiyi besler ve mantar oluşumunu önler. PROTECS sıvısı Doğada % 100 Çözünen bir üründür.

PROTECS dezenfektan özelliğine sahip bakteri oluşumunu önleyen bir sıvıdır. Doğa yaşamına zarar vermez. insan sağlığını etkilemez.

PROTECS Petrol kökenli sıvıların yangınlarında, olağan üstü bir söndürme gücüne sahiptir. söndürülen yer tekrar alev almaz.

PROTECS Tamamen ekolojik bir üründür, Nano teknolojinin dünyamıza sunduğu benzeri olmayan bir sıvıdır.

ÖZELLİKLERİ

Renk : Mor
Raf Ömrü : 10 yıl +

KULLANIM ALANLARI

Rafineriler,

Limanlar ve İskeleler,

Tanker Dolum – Boşaltma Alanları,

Depolama Sahaları,

Üretim Sahaları,

Kimyasal Proses Sahaları,

Uçak Hangarları,

Askeri Tesisler,

Enerji Üretim Alanları,

Deniz üstü Platformlar,

Orman Yangın söndürmede.

Sivil Savunma,

İtfaiye Teşkilatları,